Diesel Serwis Szymański to firma z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem na rynku motoryzacyjnym. Naszą ofertę kierujemy do firm, klientów indywidualnych oraz instytucji posiadających pojazdy z silnikami diesla. Zakres naszych usług obejmuje samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe, sprzęt rolniczy, budowlany, autobusy, silniki stacjonarne i mobilne. Śledząc prężnie rozwijający się rynek firma Szymański wyspecjalizowała się w kompleksowych naprawach silników Diesla i układów paliwowych.

RAEDER

Naprawa jest przeprowadzana przez wykwalifikowany zespół specialistów posiadających fachową wiedzę i doświadczenie. Diagnostyka układu paliwowego przeprowadzana na odpowiednio wyposażonym stanowisku probierczym. Potwierdzana jest organoleptyczną weryfikacją części pod mikroskopem oraz pomiarami czujnikowymi do jednego mikrona.(0.001mm)

Dokładamy wszelkich starań aby czas realizacji był jak najkrótszy a cena naprawy ustalana z klientem satysfakcjonująca. Nieustannie poszerzamy swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną oraz inwestujemy w coraz nowszy sprzęt. Służymy także fachowym doradztwem.

Zapraszamy klientów z naszego województwa i nie tylko!

Zajumjemy się głównie naprawą pomp wtryskowych: (rzędowe, rotacyjne, mechaniczne, elektroniczne), układów Common Rail, wtryskiwaczami tradycyjnymi / Common Rail, pompowtryskiwaczami, pompami monoblokowymi a także PLD.